Grimme - техника для возделывания картофеля.

Хочется обрадовать тех картофелеводов, которые хотели бы приобрести специализированную технику GRIMME в Украине.

ООО "Агролинии" является официальным представителем компании Grimme и теперь покупка высококлассной и качественной техники для возделывания картофеля и овощей для хозяйств  Украины становится намного проще и удобнее. Grimme - профессиональный партнёр в области инновационной техники для возделывания картофеля и овощей.

Вирощування картоплі на промисловому рівні починає приносити серйозні прибутки, і найкращим свідченням цього є досвід ТОВ «Агробізнес ТСК».

Можливості експорту картоплі з України стимулюватимуть зростання/падіння її виробництва, а відтак — оновлення технопарку в господарствах, що спеціалізуються на картоплярстві.

Масштабний міжнародний День поля в агрокомпанії «Агробізнес ТСК» вкотре продемонстрував перспективність й економічну ефективність запровадження сучасних методів і передових технологій виробництва картоплі.

На виставці в Ганновері (Німеччина) виробники машин і обладнання для овочів і ягідників презентували лінійки нових продуктів.

Практично всі овочеві культури погано зберігаються за наявності механічних пошкоджень, що їх дістають здебільшого під час збирання ї транспортування. Тож до механізованого збирання овочів висувають особливі вимоги. Розглянемо деякі нюанси збирання та зберігання основних овочевих культур

За умілого зберігання картопля майже не втрачає своєї ваги та зберігає якість як ззовні, так і зсередини.

Компанію CLAAS у різні роки традиційно відзначали нагородами різного ґатунку.

Цього року іновації CLAAS дістали три срібні медалі.

Цікавий і змістовний День поля, присвячений вирощуванню та збиранню «другого хліба», відбувся на базі ПП «Імпак» Андрушівського району на Житомирщині. Організували захід ТОВ «Європлант Україна», ТОВ «Агролінії», компанії' «Ерідон» та «Біона».

У разі механізованого збирання овочевих культур важливо вибрати належну техніку і правильно визначити термін збирання. Якість роботи збиральних машин оцінюють за чистотою плодів або коренеплодів, їх втратами і пошкодженням.

Важко назвати іншу польову культуру, врожайність якої настільки б залежала від якості садіння, ніж картопля.

Морква — одна із найдавніших овочевих культур. Вона відома понад 4 тисячі років, але до XVI ст. вважалася делікатесом. Сьогодні морква, займаючи перше місце серед коренеплодів за своїми смаковими якостями і дієтичними властивостями, є для людини джерелом вуглеводів, біологічно активних речовин, мінеральних з’єднань тощо. Коренеплоди моркви особливо цінуються як джерело каротину. За даними Інституту харчування МОЗ України, річна потреба людини у споживанні моркви становить 15,5 кг.