Транспортування, перевантаження

Компанія SPUDNIK - дочірнє підприємство фірми GRIMME в Америці пропонує універсальні причепи-перевантажувачі Crop Cart моделей 4820 і 4835 з вантажопідйомністю 20 і 35 тонн відповідно.

Обсяг 20 тонн, продуктивність перевантаження 6,5 тонн на хвилину і при цьому надзвичайно дбайливе поводження з продуктом і ґрунтом. Це вимоги ринку, яких фірма Spudnik дотримувалася при створенні причепа-перевантажувача Crop Cart з довжиною 12 м.

Залежно від цілей експлуатації та оснащення, причіп-перевантажувач може транспортувати і перевантажувати картоплю, буряк, зерно, моркву, огірки або кукурудзу. Права сторона причепа поділена уздовж на дві частини, верхня частина опускається вниз, за рахунок чого забезпечується мінімальна висота передачі продукту зі збирального комбайна в причіп-перевантажувач Crop Cart. Гідравлічне регулювання нахилу масштабного перевантажувального елеватора може бути виконане в двох місцях, в результаті чого для кожного випадку застосування можна підібрати оптимальне положення.

Транспортер перевантажувального елеватора служить також для очищення від домішок. Водій постійно має оптимальний огляд перевантажувального елеватору, який розташований у фронтальній частині причепа.

CROP-CART
CROP-CART