Вентиляційне обладнання для овочесховищ

Ось уже понад 60 років німецька фірма Gaugele пропонує своїм клієнтам індивідуальні, технологічні системні рішення для зберігання картоплі, овочів і фруктів.

В процесі зберігання овочі та фрукти "дихають", вони безперервно виділяють тепло, вологу і вуглекислий газ в навколишній простір. Температура, вологість і склад повітря в сховище змінюються.

Впроваджуючи конкретну технологію зберігання з можливістю автоматичного управління для кожної окремої культури, ми гарантуємо, що втрати в результаті дихання, зневоднення і виділення тепла будуть мінімальними, також як і зміна складу продукту і ризик зараження хворобами.

Для вибору оптимальної технології зберігання, необхідно спочатку відповісти на фундаментальні питання - які продукти планується зберігати, яким буде термін зберігання, тип зберігання, навальний або в контейнерах, вентиляція або вентиляція з охолодженням?

Компанія Gaugele приділяє особливу увагу підготовці та навчанню обслуговуючого персоналу, це дозволяє своєчасно вводити нові об'єкти в експлуатацію і надавати якісні послуги з обслуговування готових об'єктів, як на місцях так і дистанційно через Інтернет, таким чином підтримуючи якість Ваших продуктів і збільшуючи термін експлуатації обладнання.

«Ми не можемо поліпшити якість Вашої картоплі, цибулі або моркви, але ми можемо утримувати його досить довгий час»

GAUGELE
GAUGELE
GAUGELE
GAUGELE
GAUGELE