Комбайни для збирання моркви та столового буряку

Датська фірма ASA-LIFT - провідний в світі виробник комбайнів для збирання овочевих культур. Компанія спеціалізується на проектуванні та виробництві на власних потужностях машин для збирання моркви, капусти, столових буряків і багатьох інших овочів.

Для дбайливого збирання таких коренеплодів, як морква і столовий буряк, при необхідності тривалого їх зберігання, застосовуються комбайни брального типу. В основу роботи таких машин покладено принцип часткового підкопу, захоплення і витягування коренеплоду за бадилля і подальшого відділення бадилля. На особливу увагу заслуговує система відділення бадилля. Так званий отміночний апарат, не просто зрізує гичку, а отмінает її, не пошкоджуючи коренеплід. Перевага такого методу відділення бадилля полягає в тому, що капіляри бадилля, які залишилися на коренеплоді виявляються закритими, що сприяє їх швидкому загоєнню і збільшенню терміну зберігання коренеплодів.

ASA-LIFT виробляє як навісні, так і причіпні та самохідні комбайни брального типу. Володіючи широким набором опцій, комбайни ASA-LIFT можуть бути пристосовані до будь-якого типу ґрунтів і умов експлуатації.

morkov
CAM 01135
DSC 02435
SP 400 CF
T 300 DF
T 355 DF