Комбайни для збирання цибулі

Компанія ASA-LIFT пропонує повний комплекс машин для збирання цибулі. Як правило, процес збирання цибулі розбитий на три фази - подрібнення бадилля, підкоп з вивантаженням в валок і добірка валків з навантаженням купи на транспортний засіб. Така технологія дає можливість просушити цибулини і спрямувати їх в сховище з меншою кількістю вологи, що принципово важливо для тривалого зберігання цибулі з мінімальними втратами. У регіонах з підвищеною вологістю, для цієї мети застосовують перегрібач лука виробництва ASA-LIFT.

Подрібнення бадилля проводиться спеціальними гичковидалячами для лука. Робочі органи в таких машинах мають форму лопатей вентилятора і розташовані горизонтально, що дозволяє завдяки створюваному розрядженню повітря піднімати і зрізати бадилля лука.

Для підкопу лука і вивантаження його в валок використовують лукокопачі серії WR. Робоча ширина таких машин коливається від 135 до 180 см. Підкоп здійснюється активним валом спеціальної форми, що працює в парі з лопатевим валом. При такому підкопі кількість ґрунту, яка надходить в машину, мінімальна. Копач в залежності від комплектації може бути обладнано одним або двома просіваючими транспортерами, вивантажувальною лійкою з регулюванням ширини майбутнього валка, прикочуючим валиком і іншими опціями.

Підбирання лука з валка здійснюється підбирачами модельного ряду SL. Поролоновий валик в приймальній частини підбирача забезпечує дбайливе захоплення і передачу лука на просіваючий транспортер. Транспортер влаштований таким чином, що виключає скочування лука. За перевантаження лука на транспортний засіб відповідають вивантажувальний елеватор шириною 1,0 метр і обгумовані прути. Привід всіх робочих органів здійснюється від гідравліки. Машина може бути обладнана власною гідравлічною системою.

CAM 01045
DS CF 0203
DS CF 8463
DS_CF_8469
SL 63 E
SL 122 E
WR 300
WR 300