Гребенеутворюючі фрези

Гребенеутворюючі фрези GRIMME серії GF можна розділити за призначенням на дві категорії - повнозахватні знаряддя для формування гребенів або гряд з подальшою висадкою картоплі або посівом овочевих культур в них, і знаряддя для міжрядної обробки вже наявних посадок, тобто для підгортання. Але, такі машини можуть бути універсальні і застосовані в обох випадках - як для гребенеутворювання, так і для підгортання.

Для передпосівної підготовки ґрунту і формування гребенів застосовують фрези, що забезпечують розпушування ґрунту по всій ширині захоплення, що дозволяє інтенсивно подрібнити грудки і підготувати ґрунт до формування гребенів і посіву.

Для догляду за наявними посадками, застосовують фрези, робочі органи яких  працюють лише в міжрядді,  не контактуючи з материнською бульбою. Метою такої операції є формування повноцінного об'ємного гребеня, як простору для розвитку картопляного гнізда, або відновлення раніше сформованих гребенів, схильних до руйнування в результаті ерозії.

Процес гребенеутворювання після посадки вимагає особливої обережності, так як при неправильному проведенні даної операції можна пошкодити або змістити материнську бульбу в гребені робочими органами або плитою для гребенеутворювання, що може привести до сходів картоплі не на поверхні гребеня, а на бічних його поверхнях.

При підгортанні можливе застосування фрези з плитою для гребенеутворювання відкритого типу, що дозволяє підгортати вже зійшовшу картоплю з декількома пелюстками, а отже дає більший запас часу на виконання операції підгортання.

Деякі картоплярі, які вирощують картоплю на важких, схильних до грудкоутворення ґрунтах, проводять операцію гребенеутворювання восени, після оранки і культивації. Вважається, що перезимувавши, внаслідок впливу морозів, гребені містять менше грудок, а навесні ґрунт швидше прогрівається і досягає необхідної для посадки зрілості за рахунок збільшеної площі сприйняття сонячної енергії.

Гребенеутворюючі фрези GRIMME серії GF випускаються в 2-х, 4-х, 6-ти і 8-ми рядному виконанні, як з одно-, так і з двосторонніми силовими приводами, також крім стандартних робочих органів можуть бути забезпечені зубами з підвищеною зносостійкістю і зубами для ґрунтів з високим вмістом каменів.

GF 400
GF 400
GF 400
GF 400
GF 800
GF 800
GF 800