Повнозахватні фрезерні культиватори

Як повнозахватні знаряддя для інтенсивної обробки ґрунту ми пропонуємо повнозахватні фрези GRIMME модельного ряду GR, а також ротаційні борони і фрези від італійської фірми MASCHIO GASPARDO.

Використання активних повнозахватних фрез і борони забезпечує ефективне подрібнення грудок і рослинних залишків, розпушення ґрунту, що сприяє легкому проростанню, підготовку до формування рівномірних і об'ємних гребенів, підготовку місця з малим опором ґрунту, що зменшує деформацію бульб, а також забезпечення збалансованого поглинання вологи.

Фреза GRIMME GR300 розроблена для умов, в яких необхідна дуже інтенсивна обробка ґрунту. Дана обробка здійснюється завдяки великій кількості зубів і підвищеного числа обертів, при цьому, необхідно звернути увагу на відсутність каменів в ґрунті. Завдяки меншому діаметру роторного вала, ніж у гребенеутворювальної фрези, для GR потрібно менше потужності і таким чином машина легше. GR підходить, як для фронтальної, так і для задньої навіски. Всі ці якості роблять її ідеальним варіантом для використання в комбінації з картоплесадильними машинами модельного ряду GL.

Італійська фірма MASCHIO GASPARDO пропонує широкий вибір повнозахватних фрез і борін, призначених для передпосівної обробки ґрунту. Модельний ряд включає в себе машини з робочою шириною від 1,6 до 6 метрів і споживаною потужністю від 50 до 300 к.с. Залежно від ширини захоплення, агрегат може мати жорстку раму або гідравлічну, яка розкладається.

Для оптимального результату на різних типах ґрунту, машини комплектуються декількома видами (на вибір) ущільнюючих ковзанок закріплених за активними органами.

GR300
GR300_28
GR360_7
Grimme GR
Maschio
Maschio
Maschio
Maschio