Пасивні підгортальники

Пасивні підгортальники GRIMME серії GH застосовуються для утворення гребеня після посадки картоплі або надання форми (підгортання) наявним гребеням і використовуються переважно на легких ґрунтах, які не потребують інтенсивної обробки активними органами.

Підгортальник має конструкцію з двома поперечними балками, що відрізняється високим опором до крутіння, завдяки чому, в одному міжрядді працюють дві або більше розпушувальні лапи, підгортаючий корпус і елементи плити для гребенеутворення. Плита для гребенеутворення або ґратчасті катки, на вибір, створюють оптимальну, стійку до дощової і вітряної ерозії форму гребеня. Плита для гребенеутворення  може бути виконана як цілісна конструкція, також у вигляді окремих, незалежних елементів, що оптимально при підгортанні  картоплі, яка зійшла та інших культур.

Для сільгосппідприємств, які спеціалізуються на вирощуванні біо-картоплі, компанія GRIMME пропонує кілька варіантів пасивних підгортальників, обладнаних системою механічного видалення бур'янів з поверхонь гребеня за допомогою спеціальних ножів або штригелів без необхідності застосування гербіцидів.

GH Serie
GH Oeko
Okohaufelgerat
Messer_okohaufelgerat
P7290005