Системи сепарації ґрунту

Сепарація - процес підготовки ґрунтів з високим вмістом каменів і грудок до посадки картоплі та інших культур, шляхом видалення каменів з поверхневого шару. Цей процес  включає в себе дві фази - утворювання гряд і видалення з них каменів. Ретельно розпушений і теплий ґрунт без домішок, забезпечує, завдяки ідеальних умов, швидкі і рівномірні сходи.

Більш того, в процесі подальшої посадки з опціональною плитою для утворювання гребеня, яка знаходиться позаду картоплесаджалки, виключаються додаткові операції по утворюванню гребеня. Одночасно, при збиранні зменшується травматизація картоплі, а також знижуються або повністю виключаються витрати на її інспекцію.

Першим завданням успішної сепарації, є чітко сформовані гряди. Їх формоутворення - це безперечно важливий робочий крок, так як від цього залежить, чи потрібні подальші коригування. Для вдалого початку Grimme пропонує дві базові моделі. Великі грядоутворювачі серії BF ідеально підходять для експлуатації на середніх і важких ґрунтах з високим вмістом каменів і грудок. Корпуси BFL рекомендуються спеціально для легких і середніх ґрунтів, так як вони формують вужчі гряди. Завдяки довгим згладжуючим листам, обсипання ґрунту назад в борозну зводиться до мінімуму. Залежно від робочої ширини, можна формувати дві, три або чотири гряди за один прохід - це найкращі умови для подальшої сепарації.

Другий крок для отримання високоякісної картоплі на ґрунтах з великою кількістю каменів і грудок - це заздалегідь оптимально сепарований ґрунт. Для цих цілей використовуються камне- і комкосепаратори серії CSСерія CS призначена для високої продуктивності, ефективної сепарації і максимальної рентабельності. Щоб досягти високих результатів, пропонується також безліч різних опцій на вибір.Чотири основні моделі CS 150 Combi-Star, Combi-Web, Multi-Web і Combi-Star XL з шириною сепаруючого пристрою 1500 або 1700 мм переконують особливими комбінаціями зірчастих вальців і просіваючих транспортерів.

CS 150 XL
CS Serie
CS Serie
BF Serie
BFL 600