Буртоукладальники

Буртоукладальники серії SL застосовуються для формування буртів картоплі та інших сільськогосподарських культур при навальному способі їх зберігання.

Ці машини здатні повністю автоматично завантажувати ділянки сховища без участі оператора.

Буртоукладальники GRIMME придатні для роботи з такими культурами як картопля, цибуля, морква, зернові культури, сипучі продукти і ін.

Конструктивно - це телескопічні транспортери з профільованою стрічкою і завантажувальною воронкою з одного боку, інша сторона має можливість підніматися, а сам транспортер в процесі роботи здійснює обертальні рухи в заданому секторі навколо осі завантажувальної воронки.

З боку вивантаження транспортер обладнаний датчиками, що запобігає зіткненню машини з перешкодами всередині сховища.

Опціонально такі машини можуть бути обладнані датчиками, які визначають рівень продукту під транспортером і підтримують його на заданому рівні, що дозволяє знизити ступінь падіння продукту під час його розвантаження.

В автоматичному режимі продукт подається горизонтальним транспортером, як правило, телескопічним, в прийомну лійку буртоукладальника. Пройшовши по стрічці, продукт вивантажується в бурт, при цьому машина робить рух з боку в бік формуючи бурт.

Ширина стрічки буртоукладальника в залежності від моделі складає 65 або 80 см, максимальна робоча довжина становить від 12 до 22 метрів. Всі машини серії SL оснащені власною гідравлічною системою, всі робочі органи машин мають гідравлічний привід.

SL
SL-80
SL-80
SL-125-145
SL-165