Горизонтальні і похилі транспортери

Горизонтальні транспортери GRIMME виконують функцію транспортування продукту від бункера до інших складських машин, таких як наповнювач контейнерів, буртоукладальник, інспекційний стіл і інші.

Всі горизонтальні і похилі транспортери GRIMME оснащені власною гідравлічною системою, привід стрічок здійснюється гідравлічними двигунами. Регулювання швидкості стрічки проводиться за допомогою дроселя безступенево в межах від 20 до 50 м / хв. і до 65 м / хв. опціонально.

Телескопічні транспортери випускаються в двох виконаннях - з довжиною 13 і 16 метрів. Найбільше застосування вони знайшли в зв'язці з буртоукладальником серії SL при закладці продукту на зберігання навальним способом. При роботі буртоукладальника, його час від часу необхідно переміщати по мірі заповнення сховища, що робить використання телескопічного транспортера в даній лінії оптимальним рішенням.

Всі горизонтальні транспортери Grimme оснащені гладкою транспортерної стрічкою шириною 80 см, придатною для транспортування не тільки овочевих культур, але і сипучих культур та інших вантажів.

Нерідко горизонтальні транспортери використовуються також для інспекції продукту.

Похилі транспортери застосовуються там, де рівень завантаження продукту знаходиться трохи вище рівня його транспортування, наприклад, для завантаження картоплею наповнювача контейнерів або завантаження причепа відходами при його очищенні на приймальному бункері. Такі транспортери виробляються в трьох виконаннях - 5, 7 і 9 метрів завдовжки, а також можуть мати можливість повороту навколо осі завантажувальної воронки. Ширина стрічки становить 65 см, а швидкість руху стрічки від 20 до 50 м / хв.

Регулювання нахилу транспортера здійснюється гідравлічним циліндром з приводом від власної гідравлічної станції.Регулювання нахилу транспортера здійснюється гідравлічним циліндром з приводом від власної гідравлічної станції.

Примітна особливість похилих транспортерів GRIMME - можливість працювати від гідравлічної системи трактора незалежно від електромережі.

LC
LC-705
LC-705
SC serie
TC serie
TC serie
TC serie
TC serie