Приймальні бункери

Приймальний бункер - це «серце» будь-якої складської лінії з приймання, калібрування і сортування картоплі.

Фірма GRIMME пропонує широкий вибір приймальних бункерів з різною продуктивністю і об'ємом приймальної частини від 4 до 28 м³.

Вивантаження купи з транспортного засобу відбувається в приймальну ємність бункера, оснащену донним транспортером. За допомогою донного транспортера бункера, що має форму глибоких ламелей, досягається висока ефективність транспортування продукту і, тим самим, максимальне завантаження бункера. Глибокі, м'які кишені полотна транспортера забезпечують дбайливе поводження з продуктом, рівномірне розвантаження з мінімальним зворотним скочуванням продукту, а також швидке очищення від залишків.

З приймальної частини бункера продукт надходить на очисні спіральні вальці з поліуретану, що забезпечують максимально дбайливе поводження з продуктом.

Незалежне керування групами вальців дозволяє досягти найкращих результатів на картоплі будь-яких фракцій.

Спеціальний профіль вальців перешкоджає небажаному застряванню каменів і грудок, і намотуванню бадилля між витками. Регулювання проміжку між вальцями і нахилу вальцьової секції може проводитися індивідуально для досягнення оптимального відділення домішок. В якості приводу використовується безпосередній гідравлічний привід вальців замість звичайних ланцюгових приводів, які потребують інтенсивного технічного обслуговування.

Після очищення картопля поступає на наступну групу вальців, де відбувається ії калібрування. Розмір необхідної фракції досягається шляхом безступеневого розсунення або зсування спіральних вальців. Так, картопля меншої фракції, провалюючись в зазор між вальцями, відводиться в сторону поперечним транспортером для дрібної фракції, а картопля більшої фракції проходить по вальцям і опиняється на поперечному транспортері для великої фракції.

Можливо додаткове оснащення бункера такими опціями як:

  • «Turbo-Clean» – відцентрове очищення вальців від забруднення;
  • «Flow-Control» – система об'єднання всіх складських машин в єдину лінію;
  • «Capacity-Control» – система оптимізації подачі купи;
  • «Adjustment-Control» - система контролю навантаження і продуктивності бункера;
  • «Multi Sep» - сепаруючий пристрій для картоплі з високим вмістом домішок;  
  • «CLS» - запатентована система відділення грудок барабанного типу.

Окремою категорією приймальних бункерів є машини, які оснащені інспекційними столами, так звані Combi-бункери.

Для збільшення обсягу приймальної частини бункера використовуються спеціальні попередні бункери серії ТН. При використанні попереднього бункера сумарний обсяг приймальної частини може досягати 49 тонн.

Усі приймальні бункери GRIMME мають власну гідравлічну станцію  і гідравлічний привід всіх виконавчих механізмів, що робить їх максимально гнучкими, надійними і простими в обслуговуванні.

RH
RH
RH
RH
RH
RH
RH-combi
RH-combi
RH-combi