Машини для наповнення контейнерів

Контейнерний тип зберігання овочевих культур переважніше навального зберігання і стає все більш популярним серед українських фермерів.

Компанія GRIMME пропонує своїм клієнтам наповнювачі контейнерів серії GBF, які дозволяють виконувати заповнення контейнерів картоплею та іншими сільськогосподарськими культурами в повністю автоматичному режимі, при цьому, звести до мінімуму пошкодження продукту в процесі завантаження.

Завдяки довгому рухомому укладальникові з гідроприводом (ширина стрічки 650 мм) зменшуються ступені падіння продукту при заповненні контейнерів. Швидкість руху стрічки змінюється безступенево від 0 до 40 м / хв. Датчики розташовані на частинах укладальника, що опускаються.  Вони здійснюють автоматичне розпізнавання рівня продукту в контейнері. При завершенні заповнення одного з контейнерів - укладальник автоматично переміщається в напрямку порожнього контейнера, а стрічка змінює свій напрямок і заповнює порожній контейнер. При цьому виключається переповнювання контейнера, а вирівнююча планка формує рівну поверхню при завершенні процесу заповнення.

Наповнювачі контейнерів обладнані власною гідравлічною системою, всі виконавчі органи мають гідравлічний привід. Машини легко адаптуються для контейнерів довжиною від 1,2 до 2,24 метра.

GBF
GBF
GBF